Firefight v1.0.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 566 ratings )
Price: $0
Download

Firefight v1.0.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Firefight v1.0.4 FULL APK, askeri strateji ve tarihin içinde geçen oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Sean O’Connor üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız askeri güçler ile bulunduğunuz savaş alanı içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 2.Dünya Savaşı yıllarında farklı cephelerde askerlerinizi yönetmek istiyorsanız seveceğiniz türden bir oyundur. Askerlerinizi yönetin, silahlı araçlarınızı koruyun ve düşmana ait safları yıkın… Havada uçuşan kurşunlar, dört bir yandan saldıran düşman kuvvetleri, farklı senaryolar parmaklarınızın ucunda olacaktır. Firefight v1.0.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Firefight, STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Firefight Play Store’da 19.99TL’dir.

Kurulumu

Firefight v1.0.4 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyun cihazınızda açılmıyorsa maalesef yapımcı-cihaz kaynaklı bir sorundur, 5 cihazdan 4’ünde sorunsuz oynayabiliyorum.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, firefight 1.0.4 android, firefight 1.0.4 android indir, firefight 1.0.4 apk, firefight 1.0.4 apk download, firefight 1.0.4 full apk, firefight 1.0.4 mobile game, firefight 1.0.4 telefon için, firefight android, firefight android game, firefight android indir, firefight apk, firefight apk download, firefight apk indir, firefight full apk, firefight hack apk, firefight mobile, firefight mobile game, firefight telefon için


Download Firefight v1.0.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like