Firefight v1.0.6 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 18 views
( 287 ratings )
Price: $0
Download

Firefight v1.0.6 FULL APK – TAM SÜRÜM

Firefight v1.0.6 FULL APK, strateji ve askeri savaş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Sean O’Connor üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız askeri birlikler ile bulunduğunuz savaş alanı içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı senaryolar, askeri birlikler, yoğun strateji ve dahası sizleri bekliyor. Firefight v1.0.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Birliğinizi akıllıca yönlendirin, doğru zamanda atak yapın ve bölgeyi ele geçirin, yönetim parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Firefight Play Store’da 19.99TL’dir.

 

Kurulumu

Firefight v1.0.6 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyun cihazınızda açılmıyorsa maalesef yapımcı-cihaz kaynaklı bir sorundur, 5 cihazdan 4’ünde sorunsuz oynayabiliyorum.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, firefight 1.0.5 android, firefight 1.0.5 android indir, firefight 1.0.5 apk, firefight 1.0.5 apk download, firefight 1.0.5 full apk, firefight 1.0.5 mobile game, firefight 1.0.5 telefon için, firefight 1.0.6 full apk, firefight android, firefight android game, firefight android indir, firefight apk, firefight apk download, firefight apk indir, firefight full apk, firefight hack apk, firefight mobile, firefight mobile game, firefight telefon için


Download Firefight v1.0.6 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like