Firefight v2.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 41 views
( 884 ratings )
Price: $0
Download

Firefight v2.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Firefight v2.2.0 FULL APK, strateji, askeri yönetim ve savaş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Sean O’Connor üstlendiği Android platformunun bilinen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız askeri güçleriniz ile bulunduğunuz savaş alanında düşman birliklerine etkisiz hale getirmek, görevleri tamamlamak ve bölgeleri ele geçirmektir. Bitmek bilmeyen savaşlar, farklı yeteneklere sahip askeri birimler, karmaşık haritalar ve dahası sizleri bekliyor. Ordunuzu yönlendirmek, belirsiz düşman atakları, farklı senaryolarda savaşmak parmaklarınızın ucunda olacaktır. Firefight v2.0.0 sürümünde özel oyun kurmak için mod eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Firefight Play Store’da 56.99TL’dir.
TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, firefight 2.0.0 android, firefight 2.0.0 android indir, firefight 2.0.0 apk, firefight 2.0.0 apk download, firefight 2.0.0 full apk, firefight 2.0.0 mobile game, firefight 2.0.0 telefon için, firefight android, firefight android game, firefight android indir, firefight apk, firefight apk download, firefight apk indir, firefight full apk, firefight hack apk, firefight mobile, firefight mobile game, firefight telefon için


Download Firefight v2.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like