Fish Farm 3 v1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 325 ratings )
Price: $0
Download

Fish Farm 3 v1.0 PARA HİLELİ APK, akvaryum balıklarına ilginiz varsa kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını BitBros Inc. stüdyosunun üstlendiği Android platformuna 3.bölümüyle ile yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız sahibi olduğunuz akvaryumlarda balıklar yetiştirerek satmak ve para kazanmaktır. Fish Farm 3 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kadar yavru balık satın alabilir, akvaryum sayılarınızı artırabilir, değerli eşyaları kullanıp büyük bir işletmeci olabilirsiniz. Dekorasyon ürünler, akvaryumlar, renkli balıklar ve dahası sizleri bekliyor. Fish Farm 3 v1.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Fish Farm 3 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Fish Farm 3 v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Fish Farm 3 1.0 para hile apk : oyun içinde normal market kısmında ne kadar paranız olursa olsun dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, azalmaz veya artmaz.

Fish Farm 3 1.0 altın hile apk : oyun içinde normal market kısmında ne kadar altınınız olursa olsun dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, azalmaz veya artmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır,

Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, fish farm 3 1.0 altın hile, fish farm 3 1.0 android hile, fish farm 3 1.0 apk hile, fish farm 3 1.0 apk mod, fish farm 3 1.0 hack apk, fish farm 3 1.0 hile apk, fish farm 3 1.0 mod apk, fish farm 3 1.0 money hack, fish farm 3 1.0 para hile, fish farm 3 altın hile, fish farm 3 android, fish farm 3 android hile, fish farm 3 apk, fish farm 3 apk hile, fish farm 3 hack, fish farm 3 hack apk, fish farm 3 hile apk, fish farm 3 mobile game, fish farm 3 mod apk, fish farm 3 para hile,


Download Fish Farm 3 v1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like