Fishing Adventure v1.6 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 10 views
( 368 ratings )
Price: $0
Download

Fishing Adventure v1.6 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Owings stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız balıkçı karakteri ile bulunduğunuz sularda avlanmak, görevleri tamamlamak ve para kazanmaktır. Fishing Adventure içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz tekne ve mızrakları satın alabilirsiniz. Tutulacak yüzlerce balık, bitmek bilmeyen görevler, komik bir karakter, özel araçlar ve dahası sizleri bekliyor. Fishing Adventure v1.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Fishing Adventure Play Store’da 16.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Fishing Adventure v1.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Fishing Adventure 1.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda eğitim modu bittikten sonra paranıza bakmanız yeterlidir.

Fishing Adventure 1.6 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda eğitim modu bittikten sonra elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 86 Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid, android oyun indir, apk indir, fishing adventure 1.6 altın hile, fishing adventure 1.6 android hile, fishing adventure 1.6 apk hile, fishing adventure 1.6 apk mod, fishing adventure 1.6 elmas hile, fishing adventure 1.6 gem hack, fishing adventure 1.6 gold hack, fishing adventure 1.6 hack apk, fishing adventure 1.6 hile apk, fishing adventure 1.6 mod apk, fishing adventure 1.6 money hack, fishing adventure 1.6 para hile, fishing adventure altın hile, fishing adventure android hile, fishing adventure apk hile, fishing adventure apk mod, fishing adventure hack, fishing adventure hile apk, fishing adventure mod, fishing adventure money hack, fishing adventure para hile


Download Fishing Adventure v1.6 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like