Fishing Life v0.0.139 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 461 ratings )
Price: $0
Download

Fishing Life v0.0.139 MOD APK – PARA HİLELİ

Fishing Life v0.0.139 PARA HİLELİ APK, balık tutma oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Nexelon inc firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz sular üstünde teknenizle uzaklara açılmak, oltanızı sallamak ve balıkları tutmaktır. Fishing Life içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz tekne, yem ve oltayı satın alarak kolayca avlanabilirsiniz. Farklı ekipmanlar, değişik tekne modelleri, özel balık türleri ve dahası sizleri bekliyor. Fishing Life v0.0.139 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Fishing Life Play Store’da 180.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Fishing Life v0.0.139 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Fishing Life 0.0.139 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, fishing life 0.0.139 altın hile, fishing life 0.0.139 hack apk, fishing life 0.0.139 hile apk, fishing life 0.0.139 mod apk, fishing life 0.0.139 para hile, fishing life altın hile, fishing life apk, fishing life apk hile, fishing life hack, fishing life hack apk, fishing life hile apk, fishing life mod apk, fishing life para hile


Download Fishing Life v0.0.139 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like