Five Nights at Freddy’s 3 v1.07 FULL APK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 86 ratings )
Price: $0
Download

Five Nights at Freddy’s 3 v1.07 FULL APK

Five Nights at Freddy’s 3 v1.07 FULL APK, siteden aldığım istekler sonucu güncelleme gereksinimi duyduğum mobil platformun sevilen korku oyunlarından birisi olan yapımcılığını Scott Cawthon’un üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız yeni işe girdiğiniz alışveriş merkezinde güvenlik görevlisi olarak çalışmaktır yalnız alışveriş merkezi içinde garip olaylar olmaktadır gecenin geç saatlerinden sabah 6:00’ya kadar çeşitli  yaratıklar çalıştığınız yerde gezinmektedir… Görevinizde işte burada başlıyor güvenlik kameralarını, ses kayıt sistemlerini ve havalandırmayı kontrol ederek yaratıklara karşı önlem almanız gerekiyor aksi halde bu sizin sonunuz olabilir… Five Nights at Freddy’s 3 gerçekten ürpertici bir oyundur grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Five Nights at Freddy’s 3 Play Store’da 7.88TL’dir 17.000’den fazla indirilmiştir.
TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunfive nights at freddy’s 3 android indir, five nights at freddys 3 1.07 android apk, five nights at freddys 3 1.07 android indir, five nights at freddys 3 1.07 apk, five nights at freddys 3 1.07 apk download, five nights at freddys 3 1.07 full android, five nights at freddys 3 1.07 full apk, five nights at freddys 3 android download, five nights at freddys 3 apk, five nights at freddys 3 apk indir


Download Five Nights at Freddy’s 3 v1.07 FULL APK

Download

Recommended for You

You may also like