Five Nights at Freddy’s 4 v1.0 FULL APK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 748 ratings )
Price: $0
Download

Five Nights at Freddy’s 4 v1.0 FULL APK

Five Nights at Freddy’s 4 v1.0 FULL APK, mobil korku oyunlarını sevenlerin yakından takip ettiği bir seri haline gelen yapımcılığını Scott Cawthon üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz el feneri ve çeşitli nitelikler ile yanınıza gizli gizli yanaşmaya çalışan yaratıkları durdurmaktır. Five Nights at Freddy’s 4.bölümünde karakterimiz gece uyumak için odasına giden ufak bir çocuktur. Freddy Fazbear, Chica, Bonnie, Foxy ve karanlık geceler sizleri bekliyor… Five Nights at Freddy’s karanlık yerlerde oynamanızı önermiyorum ekranda aniden beliren yaratıklar sizleri ciddi bir şekilde korkutabilir. Gece 12:00’den sabah 6:00’a kadar kendinizi korumak zorundasınız. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Five Nights at Freddy’s 4 Play Store’da 8.19TL’dir daha hiç indirilmemiştir.

Kurulumu

Five Nights at Freddy’s 4 v1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 202 Yorum Android Oyunfive nights at freddys 4 1.0 android, five nights at freddys 4 1.0 apk, five nights at freddys 4 1.0 apk download, five nights at freddys 4 1.0 full android, five nights at freddys 4 1.0 full apk, five nights at freddys 4 android, five nights at freddys 4 apk, five nights at freddys 4 apk download, five nights at freddys 4 apk indir, fnaf 4 1.0 android, fnaf 4 1.0 android indir, fnaf 4 1.0 apk, fnaf 4 android download, fnaf 4 android indir, fnaf 4 apk, fnaf 4 apk download, fnaf 4 apk indir


Download Five Nights at Freddy’s 4 v1.0 FULL APK

Download

Recommended for You

You may also like