Flight Simulator 2D v1.4.4 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 35 views
( 614 ratings )
Price: $0
Download

Flight Simulator 2D v1.4.4 MOD APK – MEGA HİLELİ

  • Flight Simulator 2D v1.4.4 PARA HİLELİ APK, yönetim ve uçak simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Tsouchlos Brothers firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçaklar ile bulunduğunuz harita üstünde uçuşları düzenlemek ve görevleri tamamlamaktır. Flight Simulator 2D içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar, istediğiniz uçak ile tüm havaalanlarına uçabilirsiniz. Farklı uçak modelleri, zorlu uçuşlar, dünyanın farklı bölgeleri ve dahası sizleri bekliyor. Flight Simulator 2D v1.4.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Flight Simulator 2D Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Flight Simulator 2D v1.4.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Flight Simulator 2D 1.4.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Flight Simulator 2D 1.4.4 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm paketlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 69 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, flight simulator 2d 1.4.4 altın hile, flight simulator 2d 1.4.4 apk hile, flight simulator 2d 1.4.4 hack apk, flight simulator 2d 1.4.4 hile apk, flight simulator 2d 1.4.4 mod apk, flight simulator 2d 1.4.4 para hile, flight simulator 2d altın hile, flight simulator 2d apk hile, flight simulator 2d full apk, flight simulator 2d hack, flight simulator 2d hack apk, flight simulator 2d hile apk, flight simulator 2d mod apk, flight simulator 2d para hile


Download Flight Simulator 2D v1.4.4 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like