Flight v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 39 views
( 237 ratings )
Price: $0
Download

Flight v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Flight v1.0 FULL APK, macera, keşif ve kafa rahatlatan oyunlar arıyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Ashim Shakya üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız keşiş karakteri ile bulunduğunuz ormanlarda gezinmek, yeni yerleri keşfetmek – incelemek ve doğanın güzelliklerini görmektir. Orman içinde ilerlerken istediğiniz zaman bir kuzguna dönüşebilir, gökyüzünden rahatça istediğiniz noktalara ulaşabilirsiniz. Kaliteli manzara tasarımları, dinlendirici ses tonları parmaklarınızın ucunda olacaktır. Dinamik hava durumu, tapınaklar, güneşin yansıması ormanlar içinde uzunca bir seyahat sizleri bekliyor. Flight v1.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, herkes için indirilebilir hale gelmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Flight Play Store’da 15.99TL’dir.

Kurulumu

Flight v1.0 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.StupaX.Flight” ve Android/obb klasörüne atalım.

Flight v1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, flight 1.0 android, flight 1.0 apk, flight 1.0 apk indir, flight 1.0 full apk, flight android, flight android game, flight android için, flight apk, flight full apk, flight mobile game, flight telefon için


Download Flight v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like