Football Boss Soccer Manager v1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 252 ratings )
Price: $0
Download

Football Boss Soccer Manager v1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Football Boss Soccer Manager v1.0 PARA HİLELİ APK, futbol kariyer ve takım yönetim oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını AppMeisters stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbolcular ve kulübünüz ile maçlara çıkmak, rakip takımlara karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Football Boss: Soccer Manager içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz futbolcuyu takımınıza transfer edebilir, kulübünüzü rahatça geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen maçlar, detaylı oyun yapısı ve dahası sizleri bekliyor. Football Boss Soccer Manager v1.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Football Boss Soccer Manager Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Football Boss Soccer Manager v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Football Boss Soccer Manager 1.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, İşletme Oyunları, Spor Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, football boss soccer manager 1.0 altın hile, football boss soccer manager 1.0 apk hile, football boss soccer manager 1.0 apk mod, football boss soccer manager 1.0 hack apk, football boss soccer manager 1.0 hile apk, football boss soccer manager 1.0 mod apk, football boss soccer manager 1.0 money hack, football boss soccer manager 1.0 para hile, football boss soccer manager apk hile, football boss soccer manager hack apk, football boss soccer manager hile apk, football boss soccer manager mod apk, football boss soccer manager para hile


Download Football Boss Soccer Manager v1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like