Football Legend v1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 303 ratings )
Price: $0
Download

Football Legend v1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Football Legend v1.0 PARA HİLELİ APK, futbol ve kariyer geliştirme oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını AppMeisters stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbolcu ile bulunduğunuz takım ve maçlara başarılı olmak, rakip takımın kalesine topları yollamaktır. Football Legend içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, futbolcunuzu kolayca geliştirebilirsiniz. Zorlu şutlar, gerçek isimlerde takımlar, bitmek bilmeyen maçlar ve dahası sizleri bekliyor. Football Legend v1.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Football Legend Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Football Legend v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Football Legend 1.0 elmas hile apk : oyun içinde sahip olduğunuz elmas miktarı önemli değildir, dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Football Legend 1.0 para hile apk : oyun içinde elmas bozdurarak paraya sahip olabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Spor Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, football legend 1.0 altın hile, football legend 1.0 elmas hile, football legend 1.0 hack apk, football legend 1.0 hile apk, football legend 1.0 mod apk, football legend 1.0 para hile, football legend altın hile, football legend apk hile, football legend apk mod, football legend hack, football legend hack apk, football legend hile apk, football legend mod, football legend mod apk, football legend para hile


Download Football Legend v1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like