Football Revolution 2018 v0.2 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 205 ratings )
Price: $0
Download

Football Revolution 2018 v0.2 FULL APK, futbol oyunlarını seven hocalarımın uzun zamandır beklediği yapımcılığını ünlü iDreamSky stüdyosunun üstlendiği Android platformuna çıkmaya hazırlanan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbolcular ve takımınızın ile bulunduğunuz futbol müsabakalarında rakip takımın kalesine topları yollamak ve galip gelmeye çalışmaktır. Football Revolution 2018 henüz tüm oyuncular için sunulmadığından erken erişim yani FULL APK olarak sunuyorum bu sayede birçok oyuncudan evvel oynayama başlayabilir, maçların kralı olabilirsiniz. Tamamı lisanslı takımlar-oyuncular, farklı oyun modları, bitmek bilmeyen maçlar ve dahası sizleri bekliyor. Zinedine Zidane, C.Ronaldo, K.Benzema, G.Bale, L.Modric, Sergio Ramos ve dahası parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Football Revolution 2018 v0.2 sürümünde hata ön kayıt aşamasındadır.

Oyunumuzdan Görüntüler

UYARI : oyun henüz deneme ve sadece belirli kullanıcılar içindir, 2.maçın ortasında bağlantı hatası verebilir, bunun 2 sebebi olabilir; yapımcının engellemesi veya oyun sunucularında geçici bir hatanın olmasıdır.

Kurulumu

Football Revolution 2018 v0.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

123 Yorum Android Oyun, Spor Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, football revolution 2018 0.2 android, football revolution 2018 0.2 apk, football revolution 2018 0.2 apk download, football revolution 2018 0.2 apk indir, football revolution 2018 0.2 full apk, football revolution 2018 0.2 mobile apk, football revolution 2018 android, football revolution 2018 android apk, football revolution 2018 android indir, football revolution 2018 apk, football revolution 2018 apk download, football revolution 2018 apk indir, football revolution 2018 full apk, football revolution 2018 mobile apk


Download Football Revolution 2018 v0.2 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Download

Recommended for You

You may also like