Forager v0.1.90 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 21 views
( 814 ratings )
Price: $0
Download

Forager v0.1.90 FULL APK – TAM SÜRÜM

Forager v0.1.90 FULL APK, macera, piksel, keşif yapma ve inşa etme türündeki oyunları seven hocalarımın deneyebileceği yapımcılığını Humble Bundle firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz garip dünya içinde kendi yaşam alanınızı kurmak, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. Yapılacak onlarca inşaat, farklı el aletleri – silahlarınız, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Forager v0.1.90 sürümünde herkes için indirilebilir hale gelmiştir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Kahramanınızı geliştirmek, canavarlarla savaşmak, bölgenizi korumak parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Forager Play Store’da 73.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Forager v0.1.90 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, forager 0.1.90 android, forager 0.1.90 apk, forager 0.1.90 apk indir, forager 0.1.90 full apk, forager 0.1.90 mobile, forager android, forager android apk, forager apk, forager full apk, forager mobile, forager mobile game, forager telefon için


Download Forager v0.1.90 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like