Forager v1.0.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 43 views
( 757 ratings )
Price: $0
Download

Forager v1.0.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Forager v1.0.5 FULL APK, piksel, keşif yapma ve macera türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Humble Bundle stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve kendi yaşam alanınızı kurmaktır. Keşfetmeniz gereken bölgeler, farklı el aletleri, detaylı craft sistemi ve dahası sizleri bekliyor. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Forager v1.0.5 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Forager Play Store’da 73.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Forager v1.0.5 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır

 Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, forager 1.0.5 android, forager 1.0.5 apk, forager 1.0.5 apk indir, forager 1.0.5 full apk, forager 1.0.5 mobile, forager android, forager android apk, forager apk, forager full apk, forager mobile, forager mobile game, forager telefon için


Download Forager v1.0.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like