Forces of Freedom v4.1.0 MOD APK – RADAR HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 630 ratings )
Price: $0
Download

Forces of Freedom v4.1.0 MOD APK – RADAR HİLELİ

Forces of Freedom v4.1.0 RADAR HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve yoğun silahlı çatışmanın olduğu oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını BRAVOCOMPANY Ltd firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz savaş alanı içinde rakip takıma karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Forces of Freedom içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani radar hileli olarak sunuyorum bu sayede savaş alanında düşmanlarınızın yerlerini belirleyebilir, onlara karşı daima üstün olabilirsiniz. Uzun süren çatışmalar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, bitmek bilmeyen mücadeleler ve dahası sizleri bekliyor. Forces of Freedom v4.1.0 sürümünde performans sorunları için geliştirme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontrolle çift parmak ile sağlanabilmektedir. Forces of Freedom Play Store’da 390.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Forces of Freedom v4.1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Forces of Freedom 4.1.0 radar hile apk : oyun içinde düşmanlarınızın yerini mini haritada, bina ve tümseklerin arkasından görebilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, forces of freedom 4.1.0 apk hile, forces of freedom 4.1.0 hack apk, forces of freedom 4.1.0 harita hile, forces of freedom 4.1.0 hile apk, forces of freedom 4.1.0 map hack, forces of freedom 4.1.0 mod apk, forces of freedom 4.1.0 radar hile, forces of freedom hack, forces of freedom hack apk, forces of freedom harita hile, forces of freedom hile apk, forces of freedom map hack, forces of freedom mod apk, forces of freedom radar hile


Download Forces of Freedom v4.1.0 MOD APK – RADAR HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like