Forgotten Memories v1.0.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 18 views
( 827 ratings )
Price: $0
Download

Forgotten Memories v1.0.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Forgotten Memories v1.0.1 FULL APK, korku, gerilim ve aksiyon türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Psychose Interactive Inc firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Rose Hawkins adındaki karakter ile bulunduğunuz ürkütücü evren içinde Eden adındaki kayıp çocuğu bulmaktır. Detaylı işlenmiş ortamlar, hayatta kalma üzerine kurulu sistem, gizemler ve dahası sizleri bekliyor. Karanlık odalarda ilerleyin, bulmacaları çözün ve çocuğu bulup çıkışa yönelin. Forgotten Memories v1.0.1 sürümünde herkes için indirilmeye sunulmuştur. Toplamanız gereken çeşitli aletler, karanlığın ardındaki ürkütücü sesler, daima hareket halinde olmak parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Forgotten Memories Play Store’da 25.99TL’dir.

Kurulumu

Forgotten Memories v1.0.1 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.psychoseinteractive.forgottenmemories” ve Android/obb klasörüne atalım.

Forgotten Memories v1.0.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Korku Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, forgotten memories 1.0.1 android, forgotten memories 1.0.1 apk, forgotten memories 1.0.1 full apk, forgotten memories android, forgotten memories android apk, forgotten memories android için, forgotten memories android indir, forgotten memories apk, forgotten memories full apk, forgotten memories mobile, forgotten memories mobile game, forgotten memories telefon için


Download Forgotten Memories v1.0.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like