Forgotten Warrior Game v1.0.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 12 views
( 951 ratings )
Price: $0
Download

Forgotten Warrior Game v1.0.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Forgotten Warrior Game v1.0.5 PARA HİLELİ APK, bir zamanların en iyi, en popüler oyunlarından birisi olan kızaklı telefonların vazgeçilmez oyunlarından biriydi, savaş, macera ve biraz RPG tarzlarını barındıran mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçı karakter ile bulunduğunuz oyun evreni içinde prensesi kurtarmak için karşınıza çıkan tüm düşmanları yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. Forgotten Warrior Game içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz kadar can ve mana iksiri alabilir, özel yeteneklere sahip olabilirsiniz. Forgotten Warrior Game v1.0.5 sürümünde yeni seviyeler eklenmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Forgotten Warrior Game Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

 

Kurulumu

Forgotten Warrior Game v1.0.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Forgotten Warrior Game 1.0.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

NOT : oyun içinde gizli bölgelere girmemeye çalışın, yapımcı kaynaklı bir sorundur, karakter kaybolabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid oyun indir, apk indir, forgotten warrior game 1.0.5 altın hile, forgotten warrior game 1.0.5 android hile, forgotten warrior game 1.0.5 apk, forgotten warrior game 1.0.5 hack apk, forgotten warrior game 1.0.5 hile apk, forgotten warrior game 1.0.5 mod apk, forgotten warrior game 1.0.5 money hack, forgotten warrior game altın hile, forgotten warrior game android, forgotten warrior game android hile, forgotten warrior game android indir, forgotten warrior game apk, forgotten warrior game gold hack, forgotten warrior game hack apk, forgotten warrior game hile apk, forgotten warrior game mod apk, forgotten warrior game money hack, forgotten warrior game para hile


Download Forgotten Warrior Game v1.0.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like