Forward Assault v1.08.9 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 419 ratings )
Price: $0
Download

Forward Assault v1.08.9 MERMİ HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Lucas Wilde stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler aksiyon, FPS oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinizle çatışmak ve bölümde birinci olmaya çalışmaktır. Forward Assault içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli, radar hileli (düşmanlar mini haritada görünür) hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, tamamı gerçek modellerde silahlar, dünyanın dört bir yanından rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Forward Assault v1.08.9 sürümünde oyunun menü tasarımları tamamen değişmiş olup, silahlar için yeni animasyonlar eklenmiştir. İster çok oyunculu isterseniz de internet bağlantınız olmadan botlara karşı oynayabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Forward Assault Play Store’da 68.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Forward Assault v1.08.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Forward Assault 1.08.9 mermi hile apk : oyun içinde merminiz sınırsızdır.

Forward Assault 1.08.9 radar hile apk : oyun içinde mini haritada düşmanlarınızı görebilirsiniz.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, forward assault 1.08.9 ammo hack, forward assault 1.08.9 android hile, forward assault 1.08.9 apk hile, forward assault 1.08.9 apk mod, forward assault 1.08.9 hack apk, forward assault 1.08.9 harita hile, forward assault 1.08.9 hile apk, forward assault 1.08.9 mermi hile, forward assault 1.08.9 mod apk, forward assault 1.08.9 radar hile, forward assault 1.08.9 unlimited ammo, forward assault ammo hack, forward assault android hile, forward assault apk hile, forward assault apk mod, forward assault hack, forward assault hack apk, forward assault harita hile, forward assault hile apk, forward assault mermi hile, forward assault mod apk, forward assault radar hile


Download Forward Assault v1.08.9 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like