Forza Street v28.0.7 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 10 views
( 627 ratings )
Price: $0
Download

Forza Street v28.0.7 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Forza Street v28.0.7 FULL APK, araba yarış oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Microsoft Corporation firmasının üstlendiği Android platformuna yen giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız spor araba ile bulunduğunuz yol üstünde rakibinizle yarışmak ve ondan önce bitiş çizgisine varmaktır. Forza Street henüz herkes için sunulmadığından FULL APK yani erken erişim olarak ekliyorum bu sayede birçok oyuncudan önce giriş yapabilir, yarışların keyfini çıkarabilirsiniz. Tamamı gerçek markalarda – modellerde arabalar, uzun yollar, hızlı rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Forza Street v28.0.7 sürümünde beta olarak sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Forza Street Play Store’da henüz herkes için indirilmeye açılmamıştır.

 

Kurulumu

Forza Street v28.0.7 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.microsoft.gravity” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Forza Street v28.0.7 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid oyun indir, apk, apk indir, forza street 28.0.7 android, forza street 28.0.7 apk, forza street 28.0.7 apk indir, forza street 28.0.7 full apk, forza street android, forza street android apk, forza street android için, forza street apk, forza street full apk, forza street mobile, forza street mobile game, forza street telefon için


Download Forza Street v28.0.7 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Download

Recommended for You

You may also like