FR LEGENDS v0.1.4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 258 ratings )
Price: $0
Download

FR LEGENDS v0.1.4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

FR LEGENDS v0.1.4.0 PARA HİLELİ APK, araç simülasyon, drift yapma ve yarış türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını FENG LI firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız yarışçı karakteri ile bulunduğunuz parkur içinde sürüşler yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. FR LEGENDS içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir, yolların kralı olabilirsiniz. Farklı modellerde araçlar, keskin virajlar, ulaşılması güç puanlar ve dahası sizleri bekliyor. FR LEGENDS v0.1.4.0 sürümünde yeni mod ve ekipmanlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. FR LEGENDS Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

FR LEGENDS v0.1.4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

FR LEGENDS 0.1.4.0 para hile apk : oyuna giriş paranıza bakmanız yeterlidir.

FR LEGENDS 0.1.4.0 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, fr legends 0.1.4.0 altın hile, fr legends 0.1.4.0 android hile, fr legends 0.1.4.0 hack apk, fr legends 0.1.4.0 hile apk, fr legends 0.1.4.0 mod apk, fr legends 0.1.4.0 money hack, fr legends 0.1.4.0 para hile, fr legends altın hile, fr legends android hile, fr legends apk, fr legends apk hile, fr legends apk mod, fr legends gold hack, fr legends hack, fr legends hack apk, fr legends hile apk, fr legends mod apk, fr legends money hack, fr legends para hile, fr legendsmod apk


Download FR LEGENDS v0.1.4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like