From Zero to Hero Cityman v1.5.20 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 6 views
( 246 ratings )
Price: $0
Download

From Zero to Hero Cityman v1.5.20 MOD APK – PARA HİLELİ

From Zero to Hero Cityman v1.5.20 PARA HİLELİ APK, işletme, ticaret ve karakter yönetim oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Heatherglade Publishing firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehir içinde kararlar almak, çalışmak, ticaret yapmak ve zengin olmaktır. From Zero to Hero Cityman içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rahatça ticari kararlar alabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, yapılacak onlarca iş, günlük yaşantınız ve dahası sizleri bekliyor. From Zero to Hero Cityman v1.5.20 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikler 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. From Zero to Hero Cityman Play Store’da 700.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

From Zero to Hero Cityman v1.5.20 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

From Zero to Hero Cityman 1.5.20 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, from zero to hero cityman 1.5.20 altın hile, from zero to hero cityman 1.5.20 hack apk, from zero to hero cityman 1.5.20 hile apk, from zero to hero cityman 1.5.20 mod apk, from zero to hero cityman 1.5.20 para hile, from zero to hero cityman altın hile, from zero to hero cityman apk hile, from zero to hero cityman apk mod, from zero to hero cityman hack apk, from zero to hero cityman hile apk, from zero to hero cityman mod apk, from zero to hero cityman para hile


Download From Zero to Hero Cityman v1.5.20 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like