Fruit Ninja 2 v1.47.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 4 views
( 961 ratings )
Price: $0
Download

Fruit Ninja 2 v1.47.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Fruit Ninja 2 v1.47.1 PARA HİLELİ APK, stes atmak için oyunlar arıyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Halfbrick Studios firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kılıçlar ile bulunduğunuz bölümlerde önünüze gelen meyveleri kesmek, yüksek puanlara ulaşmak ve görevleri tamamlamaktır. Fruit Ninja 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel kılıçların kilidini açabilirsiniz. Farklı oyun modları, özel desenler, yetenekli karakterler ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Fruit Ninja 2 Play Store’da henüz herkes için indirilebilir değildir.

Kurulumu

Fruit Ninja 2 v1.47.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Fruit Ninja 2 1.47.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Fruit Ninja 2 1.47.1 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, fruit ninja 2 1.47.1 altın hile, fruit ninja 2 1.47.1 elmas hile, fruit ninja 2 1.47.1 hack apk, fruit ninja 2 1.47.1 hile apk, fruit ninja 2 1.47.1 mod apk, fruit ninja 2 1.47.1 para hile, fruit ninja 2 altın hile, fruit ninja 2 android, fruit ninja 2 apk, fruit ninja 2 apk hile, fruit ninja 2 elmas hile, fruit ninja 2 hack, fruit ninja 2 hack apk, fruit ninja 2 hile apk, fruit ninja 2 mod apk, fruit ninja 2 para hile


Download Fruit Ninja 2 v1.47.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like