Fruit Ninja 2 v1.55.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 263 ratings )
Price: $0
Download

Fruit Ninja 2 v1.55.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Fruit Ninja 2 v1.55.0 PARA HİLELİ APK, zaman geçirmek için oyunlar arıyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Halfbrick firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapmaya hazırlanan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterler ve kılıçlar ile bulunduğunuz bölümlerde meyveleri doğramak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Fruit Ninja 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel kılıçların kilidini açabilirsiniz. Özel yetenekleriniz, doğranması gereken binlerce meyve, özel ekipmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Fruit Ninja 2 v1.55.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Fruit Ninja 2 Play Store’da henüz herkes için indirilebilir değildir.

 

Kurulumu

Fruit Ninja 2 v1.55.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Fruit Ninja 2 1.55.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Fruit Ninja 2 1.55.0 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, fruit ninja 2 1.55.0 altın hile, fruit ninja 2 1.55.0 elmas hile, fruit ninja 2 1.55.0 hack apk, fruit ninja 2 1.55.0 hile apk, fruit ninja 2 1.55.0 mod apk, fruit ninja 2 1.55.0 para hile, fruit ninja 2 altın hile, fruit ninja 2 android, fruit ninja 2 apk, fruit ninja 2 apk hile, fruit ninja 2 elmas hile, fruit ninja 2 hack, fruit ninja 2 hack apk, fruit ninja 2 hile apk, fruit ninja 2 mod apk, fruit ninja 2 para hile


Download Fruit Ninja 2 v1.55.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like