Fruit Ninja v3.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 366 ratings )
Price: $0
Download

Fruit Ninja v3.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Fruit Ninja v3.0.0 PARA HİLELİ APK, parmak hızınızı zorlayan oyunlar arıyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Halfbrick firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kılıç hamleleri ile karşınızdaki meyveleri parçalamak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Fruit Ninja içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel yeteneklerinizi istediğiniz gibi kullanıp, tüm kesme stillerini kullanabilirsiniz. Zorlu oyun modları, farklı görevler, özel dojolar ve dahası sizleri bekliyor. Fruit Ninja v3.0.0 sürümünde oyunun 10.yıl dönümü için etkinlikler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Fruit Ninja Free Play Store’da 5.310.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Fruit Ninja v3.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Fruit Ninja Free 3.0.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, fruit ninja altın hile, fruit ninja free 3.0.0 hack apk, fruit ninja free 3.0.0 hile apk, fruit ninja free 3.0.0 mod apk, fruit ninja free 3.0.0 puan hile, fruit ninja free android hack, fruit ninja free android hile, fruit ninja free android mod, fruit ninja free apk, fruit ninja free apk hile, fruit ninja free hack, fruit ninja free hack apk, fruit ninja free hile apk, fruit ninja free mod apk, fruit ninja free puan hile, fruit ninja free score hack, fruit ninja para hile


Download Fruit Ninja v3.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like