Futbol Kralı (Football Tycoon) v1.16.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 688 ratings )
Price: $0
Download

Futbol Kralı (Football Tycoon) v1.16.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Futbol Kralı v1.16.0 PARA HİLELİ APK, mini futbol ve takım yönetim oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını AppMeisters stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbol kulübünü en iyi şekilde yönetmek, görevleri tamamlamak, takımınızın durumunu daima en iyi seviyede tutmak ve maçlarda galip gelmeye çalışmaktır. Football Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz futbolcuları satın alabilir, stadyum ve diğer yapılarınızı istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Yetenekli futbolcular, bitmek bilmeyen maçlar, takımınıza ait tüm işler ve dahası sizleri bekliyor. Futbol Kralı v1.16.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Football Tycoon Play Store’da 5.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Football Tycoon v1.16.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Football Tycoon 1.16.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar, sahip olduğunuz parayı artırmak için antrenman olanaklarını geliştirmeniz yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunları, Spor Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, football tycoon, football tycoon 1.16.0 android hile, football tycoon 1.16.0 apk, football tycoon 1.16.0 cash hack, football tycoon 1.16.0 hack apk, football tycoon 1.16.0 hile apk, football tycoon 1.16.0 mod apk, football tycoon 1.16.0 money hack, football tycoon 1.16.0 para hile apk, football tycoon altın hile, football tycoon android hile, football tycoon android mod, football tycoon apk, football tycoon cash hack, football tycoon gold hack, football tycoon hack, football tycoon hack apk, football tycoon hile apk, football tycoon mod, football tycoon mod apk, football tycoon money hack, football tycoon para hile


Download Futbol Kralı (Football Tycoon) v1.16.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like