Futbol Temsilcisi (Football Agent) v1.15 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 36 views
( 742 ratings )
Price: $0
Download

Futbol Temsilcisi (Football Agent) v1.15 MOD APK – PARA HİLELİ

Futbol Temsilcisi (Football Agent) v1.15 PARA HİLELİ APK, menajerlik ve takım yönetim oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını BLSoftware stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız yönetici karakter ile başında bulunduğunuz takımı en iyi şekilde yönetmek, maçlara çıkmak ve rakip takıma karşı galip gelmektir. Futbol Temsilcisi içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tam sürüm olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, değerli futbolcuları takımınıza transfer edebilirsiniz. Zorlu maçlar, transferler, kulübünüz için farklı işler ve dahası sizleri bekliyor. Futbol Temsilcisi (Football Agent) v1.15 sürümünde editör ve oyun istatistikleri için yenilikler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Football Agent Play Store’da 3.99TL’dir.

Kurulumu

Futbol Temsilcisi 1.15 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Futbol Temsilcisi 1.15 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Spor Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, football agent 1.15 mod apk, football agent full apk, football agent hack, football agent hack apk, football agent mod apk, football agent money hack, futbol temsilcisi 1.15 altın hile, futbol temsilcisi 1.15 android hack, futbol temsilcisi 1.15 apk hile, futbol temsilcisi 1.15 apk mod, futbol temsilcisi 1.15 full apk, futbol temsilcisi 1.15 hack apk, futbol temsilcisi 1.15 hile apk, futbol temsilcisi 1.15 mod apk, futbol temsilcisi 1.15 money hack, futbol temsilcisi 1.15 para hile, futbol temsilcisi full apk, futbol temsilcisi hack apk, futbol temsilcisi hile apk, futbol temsilcisi mod apk, futbol temsilcisi para hile


Download Futbol Temsilcisi (Football Agent) v1.15 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like