Galactic Emperor v1.2.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 885 ratings )
Price: $0
Download

Galactic Emperor v1.2.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Galactic Emperor v1.2.4 PARA HİLELİ APK, strateji, yönetim ve seçim yapma üzerine kurulu oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını RoboBot Studio firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uzay çağındaki bir imparator ile çeşitli kararlar almak, galaksinizi en iyi şekilde yönetmek ve halkınızı mutlu etmektir. Galactic Emperor v1.2.4 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız xp puanı hileli olarak sunuyorum bu sayede özel seçimleri ve danışmaları kullanabilir imparatorluğunuzu en iyi şekilde yönetebilirsiniz. Savaşlar, politika, düşmanlarınız, yardımcılarınız ve dahası sizleri bekliyor. Galactic Emperor v1.2.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Galactic Emperor Play Store’da pek indirilmesi yoktur. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Galactic Emperor v1.2.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Galactic Emperor v1.2.4 xp hile apk : oyuna giriş yaptığınızda xp puanı miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, galactic emperor 1.2.4 altın hile, galactic emperor 1.2.4 apk hile, galactic emperor 1.2.4 hack apk, galactic emperor 1.2.4 hile apk, galactic emperor 1.2.4 mod apk, galactic emperor 1.2.4 para hile, galactic emperor apk hile, galactic emperor apk mod, galactic emperor hack, galactic emperor hack apk, galactic emperor hile apk, galactic emperor mod apk, galactic emperor para hile, galactic emperor xp hile


Download Galactic Emperor v1.2.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like