Galactic Phantasy Prelude v1.9.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 627 ratings )
Price: $0
Download

Galactic Phantasy Prelude v1.9.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Galactic Phantasy Prelude v1.9.9 PARA HİLELİ APK, uzayın derinliklerinde geçen aksiyon, macera ve bir nevi RPG oyunu arıyorsanız günün ilk konusu olarak sunacağım yapımcılığını Moonfish Software Limited stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz uzay aracı ile sizden istenilenler doğrultusunda görevleri yapıp başarılı bir pilot olmaktır. Galactic Phantasy Prelude içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız kredi hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz uzay aracına sahip olabilir istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Benimde başarılı bulduğun nadir oyunlardan birisidir… Galactic Phantasy Prelude Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Galactic Phantasy Prelude v1.9.9 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.moonfishsoftware.gpp” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Galactic Phantasy Prelude v1.9.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Galactic Phantasy Prelude 1.9.9 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Galactic Phantasy Prelude 1.9.9 kredi hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kredi miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyungalactic phantasy prelude 1.9.9 apk download, galactic phantasy prelude 1.9.9 apk indir, galactic phantasy prelude 1.9.9 hack apk, galactic phantasy prelude 1.9.9 hack apk indir, galactic phantasy prelude 1.9.9 hile apk, galactic phantasy prelude 1.9.9 kredi hile apk, galactic phantasy prelude 1.9.9 mod apk, galactic phantasy prelude 1.9.9 para hile apk, galactic phantasy prelude android hile, galactic phantasy prelude apk hack, galactic phantasy prelude apk hile, galactic phantasy prelude apk indir, galactic phantasy prelude apk mod, galactic phantasy prelude apk sd data, galactic phantasy prelude hack apk, galactic phantasy prelude hile apk, galactic phantasy prelude mod apk, galactic phantasy prelude para hile apk


Download Galactic Phantasy Prelude v1.9.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like