Game Dev Tycoon v1.6.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 56 views
( 787 ratings )
Price: $0
Download

Game Dev Tycoon v1.6.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Game Dev Tycoon v1.6.3 PARA HİLELİ APK, işletme, yazılım ve simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Greenheart Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter garajınızda oyun geliştirmek, yayınlamak ve ünlü bir firma olma yolunda ilerlemektir. Game Dev Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, stüdyonuzu geliştirebilir en başarılı oyunları yapabilirsiniz. Farklı oyun türleri, bilgisayarlar – konsollar, ekibiniz ve dahası sizleri bekliyor. Game Dev Tycoon v1.6.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Game Dev Tycoon Play Store’da 22.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Game Dev Tycoon v1.6.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Game Dev Tycoon 1.6.3 para hile apk : oyun içinde aylık, araştırma, ek giderlerinizin fiyatı “0” sıfırdır bu sayede en iyi oyunlar için geliştirme yapabilir, rahatça para kazanıp şirketinizi büyütebilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, İşletme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, game dev tycoon 1.6.3 android, game dev tycoon 1.6.3 android indir, game dev tycoon 1.6.3 apk, game dev tycoon 1.6.3 apk download, game dev tycoon 1.6.3 apk indir, game dev tycoon 1.6.3 full apk, game dev tycoon 1.6.3 mod apk, game dev tycoon altın hile, game dev tycoon android, game dev tycoon android apk, game dev tycoon android için, game dev tycoon android indir, game dev tycoon apk, game dev tycoon apk download, game dev tycoon apk indir, game dev tycoon full apk, game dev tycoon hack, game dev tycoon hack apk, game dev tycoon hile apk, game dev tycoon mobile, game dev tycoon mobile apk, game dev tycoon mod apk, game dev tycoon para hile, game dev tycoon telefon için


Download Game Dev Tycoon v1.6.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like