Game Studio Creator v1.0.36 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 6 views
( 878 ratings )
Price: $0
Download

Game Studio Creator v1.0.36 MOD APK – PARA HİLELİ

Game Studio Creator v1.0.36 PARA HİLELİ APK, işletme, yönetim ve bilgisayar donanımı üzerine kurulu oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını CREATY stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz dükkan içinde oyuncular için bilgisayarlar hazırlamak, müşterilerinizi memnun etmek ve para kazanmaktır. Game Studio Creator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız bitcoin hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, iş yerinizi kolayca geliştirebilirsiniz. Onlarca görev, özel bilgisayar donanımları, oyunlar ve dahası sizleri bekliyor. Game Studio Creator v1.0.36 sürümünde yeni oyunlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Game Studio Creator Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Game Studio Creator v1.0.36 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Game Studio Creator 1.0.36 para hile apk : oyuna giriş yaptığınıza paranıza bakmanız yeterlidir.

Game Studio Creator 1.0.36 bitcoin hile apk : oyuna giriş yaptığınızda bitcoin miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Android Oyun, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, game studio creator 1.0.36 altın hile, game studio creator 1.0.36 apk hile, game studio creator 1.0.36 bitcoin hile, game studio creator 1.0.36 hile apk, game studio creator 1.0.36 mod apk, game studio creator 1.0.36 para hile, game studio creator altın hile, game studio creator apk hile, game studio creator hack, game studio creator hack apk, game studio creator hile apk, game studio creator mod apk, game studio creator para hile


Download Game Studio Creator v1.0.36 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like