Gangstar City v2.1.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 617 ratings )
Price: $0
Download

Gangstar City v2.1.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Gangstar City v2.1.3 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler arasında sıkça gördüğüm yapımcılığını dünya ünlü mobil oyun stüdyosu olan GAMELOFT’un üstlendiği aksiyon, macera ve yönetim oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemesi gerektiğini düşündüğüm sürükleyici bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz gangster ile sizden istenilen görevler doğrultusunda soygunlar düzenleyip, adam öldürmek ve daha fazlasını yapmaktır. Gangstar City içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede oyun parasıyla satılan tüm ekipmanlara sahip olabilir düşmanlarınızı rahatlıkla alt edebilirsiniz… Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Gangstar City Play Store’da 410.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Gangstar City v2.1.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Gangstar City 2.1.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 309 Yorum Android Oyungangstar city 2.1.3 hack apk, gangstar city 2.1.3 hile apk, gangstar city 2.1.3 para hile apk, gangstar city android hack, gangstar city android hile, gangstar city android hile apk, gangstar city android mod, gangstar city android mod apk, gangstar city android para hile, gangstar city apk hile, gangstar city hack apk, gangstar city hile apk indir, gangstar city mod apk, gangstar city mod apk download, gangstar city mod apk indir, gangstar city para hile apk


Download Gangstar City v2.1.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like