Gardenscapes v3.3.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 13 views
( 533 ratings )
Price: $0
Download

Gardenscapes v3.3.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Gardenscapes v3.3.2 YILDIZ HİLELİ APK, eşleme ve dekorasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Playrix firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Austin adındaki karakter ile bulunduğunuz bahçeyi dekore etmek ve görevleri tamamlamaktır. Gardenscapes New Acres içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız yıldız hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri kolayca bitirebilirsiniz. Zorlu eşleme bulmacaları, bahçenizin farklı köşeler, onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor. Gardenscapes v3.3.2 sürümünde Paskalya etkinlikler hakim olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Gardenscapes Play Store’da 5.250.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Gardenscapes v3.3.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Gardenscapes 3.3.2 para hile apk : oyun içindeki harcamalarınız fiyatı “0” sıfırdır.

Gardenscapes 3.3.2 yıldız hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi yıldız harcayabilirsiniz, eksi (-) değerlere düşer.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, gardenscapes 3.3.2 altın hile, gardenscapes 3.3.2 android hile, gardenscapes 3.3.2 apk, gardenscapes 3.3.2 apk hile, gardenscapes 3.3.2 apk mod, gardenscapes 3.3.2 can hile, gardenscapes 3.3.2 hack apk, gardenscapes 3.3.2 hile, gardenscapes 3.3.2 hile apk, gardenscapes 3.3.2 mod apk, gardenscapes 3.3.2 money hack, gardenscapes 3.3.2 para hile, gardenscapes can hile, gardenscapes hack, gardenscapes hack apk, gardenscapes hile, gardenscapes hile apk, gardenscapes mod apk, gardenscapes para hile, gardenscapes yıldız hile


Download Gardenscapes v3.3.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like