Gardenscapes v4.8.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 590 ratings )
Price: $0
Download

Gardenscapes v4.8.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Gardenscapes v4.8.0 YILDIZ HİLELİ APK, eşleme, bulmaca ve dekorasyon türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Playrix firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter Austin adındaki karakter ile bulunduğunuz ev içinde bulmacaları çözmek ve dekorasyon işlerini yapmaktır. Gardenscapes New Acres içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız yıldız hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri kolayca bitirebilirsiniz. Bahçeniz için onlarca eşya, kafa yoran eşleme oyunları, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Gardenscapes v4.8.0 sürümünde yeni etkinlikler ve aşamalar sizleri bekliyor. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Gardenscapes Play Store’da 9.850.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Gardenscapes v4.8.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Gardenscapes 4.8.0 para hile apk : oyun içindeki harcamalarınız fiyatı “0” sıfırdır.

Gardenscapes 4.8.0 yıldız hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi yıldız harcayabilirsiniz, eksi (-) değerlere düşer.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, gardenscapes 4.8.0 altın hile, gardenscapes 4.8.0 android hile, gardenscapes 4.8.0 apk, gardenscapes 4.8.0 apk hile, gardenscapes 4.8.0 apk mod, gardenscapes 4.8.0 can hile, gardenscapes 4.8.0 hack apk, gardenscapes 4.8.0 hile, gardenscapes 4.8.0 hile apk, gardenscapes 4.8.0 mod apk, gardenscapes 4.8.0 money hack, gardenscapes 4.8.0 para hile, gardenscapes can hile, gardenscapes hack, gardenscapes hack apk, gardenscapes hile, gardenscapes hile apk, gardenscapes mod apk, gardenscapes para hile, gardenscapes yıldız hile


Download Gardenscapes v4.8.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like