Ghosts of War WW2 Shooting Games v0.2.5 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 128 ratings )
Price: $0
Download

Ghosts of War WW2 Shooting Games v0.2.5 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Ghosts of War WW2 Shooting Games v0.2.5 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve 2.Dünya Savaşı dönem oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını XDEVS LTD firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız asker karakteri ile bulunduğunuz savaş cephesinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Ghosts of War WW2 Shooting Games içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinizi mermi yağmuruna maruz bırakabilirsiniz. Bitmek bilmeyen çatışmalar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, farklı silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Ghosts of War WW2 Shooting Games v0.2.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Ghosts of War WW2 Shooting Games Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Ghosts of War WW2 Shooting Games v0.2.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Ghosts of War WW2 Shooting Games 0.2.5 mermi hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz, daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, ghosts of war 0.2.5 ammo hack, ghosts of war 0.2.5 apk hile, ghosts of war 0.2.5 bullet hack, ghosts of war 0.2.5 hack apk, ghosts of war 0.2.5 hile apk, ghosts of war 0.2.5 mermi hile, ghosts of war 0.2.5 mod apk, ghosts of war apk hile, ghosts of war hile apk, ghosts of war mermi hile, ghosts of war mod apk, ghosts of war ww2 shooting games 0.2.5 mod apk, ghosts of war ww2 shooting games hack apk, ghosts of war ww2 shooting games hile apk, ghosts of war ww2 shooting games mermi hile, ghosts of war ww2 shooting games mod apk


Download Ghosts of War WW2 Shooting Games v0.2.5 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like