GLADIABOTS v9.1 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 22 views
( 541 ratings )
Price: $0
Download

GLADIABOTS v9.1 FULL APK, strateji ve taktik oyunlarını seven hocalarımın beğenebilecekleri yapımcılığını GFX47 stüdyosunun üstlendiği Android platformunun pek bilinmeyen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız robotlar ile bulunduğunuz bölüm stratejiler yaparak ilerlemek ve düşmanlarınızı yok etmektir. GLADIABOTS içinde yaşanan kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani tüm kilitler açık şekilde sunuyorum bu sayede oyundan tam anlamıyla yararlanabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Stratejinizi belirleyip robotları yönlendirin ve düşmanlarınızı yok edin. Sıra-aşama tabanlı bir oyun olarak da düşünebilirsiniz. GLADIABOTS v9.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, yeni oyun modu eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. GLADIABOTS Play Store’da 9.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

GLADIABOTS v9.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

GLADIABOTS 9.1 hile apk : oyun içinde tüm ücretli özelliklerin kilidi açıktır, premium sürümüdür.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

85 Yorum Android Oyun, Strateji Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, gladiabots 9.1 android hile, gladiabots 9.1 apk, gladiabots 9.1 apk hile, gladiabots 9.1 apk mod, gladiabots 9.1 full apk, gladiabots 9.1 hack apk, gladiabots 9.1 hile apk, gladiabots 9.1 mod apk, gladiabots 9.1 unlock apk, gladiabots android, gladiabots android indir, gladiabots android mod, gladiabots apk, gladiabots apk download, gladiabots apk indir, gladiabots full apk, gladiabots hack apk, gladiabots hile apk, gladiabots unlock apk


Download GLADIABOTS v9.1 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like