Gladiator Rising 2 v1.0795 MOD APK – Para / Elmas HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 13 views
( 727 ratings )
Price: $0
Download

Gladiator Rising 2 v1.0795 MOD APK – Para / Elmas HİLELİ

Gladiator Rising 2 v1.0795 Para HİLELİ APK, gladyatör dövüş oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Happii Gamer Studios Inc firmasının üstlendiği Android platformunun bilinen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçı karakter ile bulunduğunuz arenada rakiplerinizle mücadele etmek ve galip gelmektir. Gladiator Rising 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz ekipmanları satın alıp yenilmez olabilirsiniz. Zorlu rakipler, özel yetenekleriniz, onlarca silah – zırh ve dahası sizleri bekliyor. Gladiator Rising 2 v1.0795 sürümünde yeni eşyalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Gladiator Rising 2 Play Store’da 3.000’den fazla indirilmiştir.

 

Hile hakkında : oyun içinde altın harcadıkça artar, elmas ödüllü dövüşlerden sonra çok daha fazla miktarda elmas kazanırsınız.

Kurulumu

Gladiator Rising 2 v1.0795 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Gladiator Rising 2 1.0795 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Gladiator Rising 2 1.0795 elmas hile apk : oyun içinde her dövüşten sonra yüksek miktarda elmas kazanırsınız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 66 Yorum Android Oyun, Dövüş Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, gladiator rising 2 1.0795 apk hile, gladiator rising 2 1.0795 apk mod, gladiator rising 2 1.0795 elmas hile, gladiator rising 2 1.0795 hack apk, gladiator rising 2 1.0795 hile apk, gladiator rising 2 1.0795 mod apk, gladiator rising 2 1.0795 para hile, gladiator rising 2 altın hile, gladiator rising 2 apk hile, gladiator rising 2 apk mod, gladiator rising 2 elmas hile, gladiator rising 2 hack, gladiator rising 2 hack apk, gladiator rising 2 hile apk, gladiator rising 2 mod apk, gladiator rising 2 para hile


Download Gladiator Rising 2 v1.0795 MOD APK – Para / Elmas HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like