Glory of Generals 3 v1.0.0 MOD APK – MADALYA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 166 ratings )
Price: $0
Download

Glory of Generals 3 v1.0.0 MOD APK – MADALYA HİLELİ

Glory of Generals 3 v1.0.0 MADALYA HİLELİ APK, yönetim, savaş ve yoğun strateji oyunlarını seven hocalarımın uzun zamandır beklediği yapımcılığını EasyTech firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan biridir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaş generalleri ve askeri gücünüz ile bulunduğunuz harita üstünde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, sınırlarınızı korumak ve genişletmektir. Glory of Generals 3 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız madalya hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz komutaları ordunuza ekleyip, askeri gücünüzü geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen savaşlar, detaylı işlenmiş haritalar, dünyaca ünlü savaş kumandanları ve dahası sizleri bekliyor. 2.Dünya Savaşı’nın yeni düzeni parmaklarınızın ucunda şekillenecektir. Glory of Generals 3 v1.0.0 sürümünde herkes için indirilebilir hale gelmiştir. Unutmayın savaşın tüm komutası parmaklarınızın ucunda, seçimlerinizi zafere veya hazimete götürebilir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Glory of Generals 3 Play Store’da 7.89TL’dir.

Kurulumu

Glory of Generals 3 v1.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Glory of Generals 3 1.0.0 madalya hile apk : oyuna giriş yaptığınızda madalya miktarlarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, glory of generals 3 1.0.0 apk hile, glory of generals 3 1.0.0 apk mod, glory of generals 3 1.0.0 hack apk, glory of generals 3 1.0.0 hile apk, glory of generals 3 1.0.0 mod apk, glory of generals 3 1.0.0 para hile, glory of generals 3 android, glory of generals 3 apk, glory of generals 3 apk hile, glory of generals 3 full apk, glory of generals 3 hack apk, glory of generals 3 hile apk, glory of generals 3 madalya hile, glory of generals 3 mod apk, glory of generals 3 para hile


Download Glory of Generals 3 v1.0.0 MOD APK – MADALYA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like