Glory of Generals Pacific HD v1.3.8 MOD APK – MADALYA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 853 ratings )
Price: $0
Download

Glory of Generals Pacific HD v1.3.8 MOD APK – MADALYA HİLELİ

Glory of Generals Pacific HD v1.3.8 MADALYA HİLELİ APK, strateji, savaş ve askeri yönetim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını EasyTech stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız generaller ve askeri gücünüzle düşman birliklerine karşı savaşmak, kendi bölgenizi korumak ve sınırlarınızı genişletmektir. Glory of Generals Pacific HD içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız madalya hileli olarak sunuyorum bu sayede yetenekli generallere sahip olabilir, rahatça geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen savaşlar, farklı senaryolar, gerçek tarihten olaylar ve dahası sizleri bekliyor. Glory of Generals Pacific HD v1.3.8 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Glory of Generals Pacific HD Play Store’da 25.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Glory of Generals Pacific HD v1.3.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Glory of Generals Pacific HD v1.3.8 madalya hile apk : oyuna giriş yaptığınızda madalya miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, glory of generals pacific hd 1.3.8 hack apk, glory of generals pacific hd 1.3.8 hile apk, glory of generals pacific hd 1.3.8 madalya hile, glory of generals pacific hd 1.3.8 mod apk, glory of generals pacific hd apk hile, glory of generals pacific hd apk mod, glory of generals pacific hd hack apk, glory of generals pacific hd hile apk, glory of generals pacific hd madalya hile, glory of generals pacific hd mod apk


Download Glory of Generals Pacific HD v1.3.8 MOD APK – MADALYA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like