Goat Simulator MMO Simulator v1.0.4 FULL APK – SD DATA

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 406 ratings )
Price: $0
Download

Goat Simulator MMO Simulator v1.0.4 FULL APK – SD DATA

Goat Simulator MMO Simulator v1.0.4 FULL APK, çıktığı günden bu yana popülerliğini kaybetmeyen yapımcılığını Coffee Stain stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik ve oynanabilirlik bakımından oldukça başarılı bulduğum mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz keçi ile sizden istenilen görevler doğrultusunda ilerlemektir. Adından da anlaşılacağı üzere MMO yani eski çağda geçen bir savaş oyununa dönüştürülmüştür yanlız multiplayer yani çok oyunculu değildir internet bağlantısı olmadan da oynayabilirsiniz. Kullanılabilir farklı karakter sınıfları, onlarca yaratık türü, elf ve cüceler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Goat Simulator MMO Simulator Play Store’da 10.49TL’dir.

Kurulumu

Goat Simulator MMO Simulator v1.0.4 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.coffeestainstudios.goatsimulator.mmo” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Goat Simulator MMO Simulator v1.0.4 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyungoat simulator mmo simulator 1.0.4 android, goat simulator mmo simulator 1.0.4 android indir, goat simulator mmo simulator 1.0.4 apk, goat simulator mmo simulator 1.0.4 apk download, goat simulator mmo simulator 1.0.4 apk full, goat simulator mmo simulator 1.0.4 apk indir, goat simulator mmo simulator 1.0.4 apk sd data, goat simulator mmo simulator 1.0.4 full apk, goat simulator mmo simulator android, goat simulator mmo simulator apk, goat simulator mmo simulator apk download, goat simulator mmo simulator apk full, goat simulator mmo simulator apk indir, goat simulator mmo simulator full apk, goat simulator mmo simulator indir


Download Goat Simulator MMO Simulator v1.0.4 FULL APK – SD DATA

Download

Recommended for You

You may also like