Gold Miner Classic v2.5.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 558 ratings )
Price: $0
Download

Gold Miner Classic v2.5.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Gold Miner Classic v2.5.3 PARA HİLELİ APK, zaman geçirmek için oyunlar arıyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını SENSPARK CO LTD firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız altın madencisi ile bulunduğunuz bölümlerde elmasları – altınları toplamak, istenilen paraya ulaşmak ve görevleri tamamlamaktır. Gold Miner Classic içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, bölümleri kolayca bitirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı madenciler, ağır altın kütleleri ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Gold Miner Classic Play Store’da 140.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Gold Miner Classic v2.5.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Gold Miner Classic 2.5.3 elmas hile apk : oyun içinde elmas harcamalarınızın fiyatı “0” sıfırdır.

Gold Miner Classic 2.5.3 para hile apk : oyun içinde elmas bozdurup paraya sahip olabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, gold miner classic 2.5.3 altın hile, gold miner classic 2.5.3 apk hile, gold miner classic 2.5.3 elmas hile, gold miner classic 2.5.3 hack apk, gold miner classic 2.5.3 hile apk, gold miner classic 2.5.3 mod apk, gold miner classic 2.5.3 para hile, gold miner classic altın hile, gold miner classic apk hile, gold miner classic elmas hile, gold miner classic hack, gold miner classic hack apk, gold miner classic hile apk, gold miner classic mod apk, gold miner classic para hile


Download Gold Miner Classic v2.5.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like