Good Pirate v1.10 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 591 ratings )
Price: $0
Download

Good Pirate v1.10 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Good Pirate v1.10 PARA HİLELİ APK, deniz üstünde geçen savaş oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Zzoo firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız korsan gemisi ile bulunduğunuz açık sularda düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, filonuzu genişletmek ve yenilmez olmaktır. Good Pirate içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz gemiyi satın alıp rahatça geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, keşfedilmeyi bekleyen adalar, dev deniz canlıları, düşman korsanlar ve dahası sizleri bekliyor. Good Pirate v1.10 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Good Pirate Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Good Pirate v1.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Good Pirate 1.10 elmas hile apk : oyun içinde marketten yapacağınız  (sandık-kart) alımlarında elmas miktarınız azalmaz daima artar.

Good Pirate 1.10 para hile apk : oyun içinde elmasla satın aldığınız sandıklardan parada çıkar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Macera Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, good pirate 1.10 altın hile, good pirate 1.10 apk hile, good pirate 1.10 elmas hile, good pirate 1.10 hack apk, good pirate 1.10 hile apk, good pirate 1.10 mod apk, good pirate 1.10 money hack, good pirate 1.10 para hile, good pirate altın hile, good pirate elmas hile, good pirate hack, good pirate hack apk, good pirate hile, good pirate hile apk, good pirate mod apk, good pirate para hile


Download Good Pirate v1.10 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like