Goosebumps HorrorTown v0.7.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 529 ratings )
Price: $0
Download

Goosebumps HorrorTown v0.7.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Goosebumps HorrorTown v0.7.9 PARA HİLELİ APK, şehir inşa etme, işletme ve yönetim oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını PIXOWL INC firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine korku şehrinizi kurmak, hem insanlar hemde canavarlar için yaşam alanı sunmaktır. Goosebumps HorrorTown içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, inşaatları kolayca bitirip görevleri tamamlayabilirsiniz. Canavarlar, etrafta kaçışan insanlar, şehriniz ve dahası sizleri bekliyor. Goosebumps HorrorTown v0.7.9 sürümünde yeni etkinlikler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Goosebumps HorrorTown Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Goosebumps HorrorTown v0.7.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Goosebumps HorrorTown 0.7.9 para hile apk : oyun içinde eğitim modu bittikten sonra tüm kağıt paranızı harcayın, bittiğinde sınırsız olacaktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, goosebumps horrortown 0.7.9 altın hile, goosebumps horrortown 0.7.9 apk hile, goosebumps horrortown 0.7.9 hack apk, goosebumps horrortown 0.7.9 hile apk, goosebumps horrortown 0.7.9 mod apk, goosebumps horrortown 0.7.9 para hile, goosebumps horrortown altın hile, goosebumps horrortown apk hile, goosebumps horrortown hack apk, goosebumps horrortown hile apk, goosebumps horrortown mod apk, goosebumps horrortown para hile


Download Goosebumps HorrorTown v0.7.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like