Gordon Streaman v2.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 10 views
( 958 ratings )
Price: $0
Download

Gordon Streaman v2.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Gordon Streaman v2.2 PARA HİLELİ APK, yayıncılık ve simülasyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Brouillard Games firmasının üstlendiği Android platformunun bilinen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile evinizde video içerikleri üretmek, canlı yayın açmak ve para – takipçi kazanmaktır. Gordon Streaman içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz satın alımları yapabilirsiniz. Mini oyunlar, yapmanız gereken alışverişler, bilgisayarınız ve dahası sizleri bekliyor. Gordon Streaman v2.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Gordon Streaman Play Store’da 12.99TL’dir.

Kurulumu

Gordon Streaman v2.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Gordon Streaman 2.2 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, gordon streaman 2.2 altın hile, gordon streaman 2.2 apk, gordon streaman 2.2 apk hile, gordon streaman 2.2 apk mod, gordon streaman 2.2 hack apk, gordon streaman 2.2 hile apk, gordon streaman 2.2 mod apk, gordon streaman 2.2 para hile, gordon streaman altın hile, gordon streaman android, gordon streaman apk, gordon streaman apk indir, gordon streaman full apk, gordon streaman hack apk, gordon streaman hile apk, gordon streaman mobile, gordon streaman mod apk, gordon streaman para hile, gordon streaman telefon için


Download Gordon Streaman v2.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like