Grand Truck Simulator 2 v1.0.25 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 187 ratings )
Price: $0
Download

Grand Truck Simulator 2 v1.0.25 MOD APK – MEGA HİLELİ

Grand Truck Simulator 2 v1.0.25 PARA HİLELİ APK, simülasyon ve kamyon – tır sürme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Pulsar Gamesoft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz şehir içinde ağır yükleri taşımak, görevleri tamamlamak ve para kazanmaktır. Grand Truck Simulator 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, E sınıfı ehliyet hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz araçları – dorseleri satın alabilir, ağır yükleri taşıyabilirsiniz. Farklı araçlar, geniş şehir ortamı, onlarca görev ve dahası sizleri bekliyor. Grand Truck Simulator 2 v1.0.25 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Grand Truck Simulator 2 Play Store’da 40.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Grand Truck Simulator 2 v1.0.25 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Grand Truck Simulator 2 1.0.25 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, grand truck simulator 2 1.0.25 apk hile, grand truck simulator 2 1.0.25 hack apk, grand truck simulator 2 1.0.25 mod apk, grand truck simulator 2 1.0.25 para hile apk, grand truck simulator 2 altın hile, grand truck simulator 2 apk, grand truck simulator 2 apk hile, grand truck simulator 2 apk mod, grand truck simulator 2 hack apk, grand truck simulator 2 hile apk, grand truck simulator 2 mod apk, grand truck simulator 2 para hile, gts 2 apk, gts 2 hile apk


Download Grand Truck Simulator 2 v1.0.25 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like