Granny Chapter Two v1.1.7 MOD APK – CAN HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 19 views
( 634 ratings )
Price: $0
Download

Granny Chapter Two v1.1.7 MOD APK – CAN HİLELİ

Granny Chapter Two v1.1.7 CAN HİLELİ APK, kaçış, korku ve bulmaca türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını DVloper stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız karanlık ev içinde gizemli olayları çözmek, canavarlardan kaçmak ve çıkış yolunu bulmaktır. Granny Chapter Two içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yaratıklardan kaçmadan bölümleri görevleri tamamlayabilirsiniz. Gizli odalar, kilitli kapılar, etkileşime geçebileceğiniz onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor. Granny Chapter Two v1.1.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Granny Chapter Two Play Store’da 570.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Granny Chapter Two v1.1.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Granny Chapter Two 1.1.7 can hile apk : oyun içinde canavarlar hareket etmez.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Korku Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, granny chapter two 1.1.7 apk hile, granny chapter two 1.1.7 apk mod, granny chapter two 1.1.7 can hile, granny chapter two 1.1.7 hack apk, granny chapter two 1.1.7 hile apk, granny chapter two 1.1.7 mod apk, granny chapter two android hile, granny chapter two apk, granny chapter two apk hile, granny chapter two apk mod, granny chapter two can hile, granny chapter two hack, granny chapter two hack apk, granny chapter two hile apk, granny chapter two mod apk


Download Granny Chapter Two v1.1.7 MOD APK – CAN HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like