Granny v1.7.4 MOD APK – CAN HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 469 ratings )
Price: $0
Download

Granny v1.7.4 MOD APK – CAN HİLELİ

Granny v1.7.4 CAN HİLELİ APK, kaçış ve korku türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını DVloper firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız ev içinde canavara yakalanmadan ilerlemek, bulmacaları çözmek ve çıkış yolunu bulmaktır. Granny içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, ev içindeki ögeleri kolayca toplayıp, kaçış yolunu bulabilirsiniz. Granny içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, ev içindeki ögeleri kolayca toplayıp, kaçış yolunu bulabilirsiniz. Zorlu bulmacalar, etkileşime geçebileceğini farklı eşyalar, gizli geçitler ve dahası sizleri bekliyor. Granny v1.7.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Granny Play Store’da 3.000.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Granny v1.7.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Granny 1.7.4 can hile apk : oyun içinde Granny yoktur, aşağı katlarda hareketsiz olarak durur, yanına giderseniz atak yapmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır

 

 Yorum Android Oyun, Korku Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, granny 1.7.4 android hile, granny 1.7.4 can hile, granny 1.7.4 hack, granny 1.7.4 hack apk, granny 1.7.4 hile apk, granny 1.7.4 mod apk, granny android hile, granny apk hile, granny apk mod, granny can hile, granny hack, granny hack apk, granny hile, granny hile apk, granny mod apk, granny mod menü


Download Granny v1.7.4 MOD APK – CAN HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like