Gravity Rider Zero v1.40.0 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 620 ratings )
Price: $0
Download

Gravity Rider Zero v1.40.0 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Gravity Rider Zero v1.40.0 KİLİTLER AÇIK APK, zorlu parkurlarda ilerleme ve motosiklet sürme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Vivid Games SA stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız motosiklet ile bulunduğunuz zorlu yollarda daima ileri doğru gitmek, kaza yapmadan yüksek puanlara ulaşmaktır. Gravity Rider Zero içinde yaşanan genel zorluklardan ve kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani tüm araçların, kaplamaların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede keyfini sonuna kadar çıkarabilir, bitiş çizgisine kolayca varabilirsiniz. Farklı modellerde araçlar, onlarca bölüm, aşılması zor tepeler ve dahası sizleri bekliyor. Gravity Rider Zero v1.40.0 sürümünde yeni yollar ve aracınız için özelleştirmeler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Gravity Rider Zero Play Store’da 18.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Gravity Rider Zero v1.40.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Gravity Rider Zero 1.40.0 hile apk : oyun içindeki tüm araçların, kaplamaların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, gravity rider zero 1.40.0 altın hile, gravity rider zero 1.40.0 apk hile, gravity rider zero 1.40.0 apk mod, gravity rider zero 1.40.0 hack apk, gravity rider zero 1.40.0 hile apk, gravity rider zero 1.40.0 mod apk, gravity rider zero apk hile, gravity rider zero hack, gravity rider zero hack apk, gravity rider zero hile apk, gravity rider zero kilitler açık, gravity rider zero mod apk, gravity rider zero motosiklet hile


Download Gravity Rider Zero v1.40.0 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like