Green Project v1.2.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 22 views
( 944 ratings )
Price: $0
Download

Green Project v1.2.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

Green Project v1.2.3 FULL APK, hayatta kalma, macera ve doğa içinde mücadele etme oyunlarını seven için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Zerone Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile yaşamın bittiği dünyada kendi bölgenizi inşa etmek, doğayı uyandırmak ve hayatta kalmak için çalışmaktır. Detaylı craft sistemi, etkileşime geçebileceğiniz onlarca eşya, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. Green Project v1.2.3 sürümünde yeni eşyalar, hayvanlar eklenmiş olup, onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Green Project Play Store’da 23.95TL’dir. STEAM üzerinde de bulunmaktadır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Green Project v1.2.3 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, green project 1.2.3 android, green project 1.2.3 apk, green project 1.2.3 full apk, green project android, green project android indir, green project apk, green project apk download, green project apk indir, green project full apk, green project mobile, green project mobile game


Download Green Project v1.2.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like