Green Project v1.3.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 750 ratings )
Price: $0
Download

Green Project v1.3.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

Green Project v1.3.3 FULL APK, macera, hayatta kalma ve açık dünya türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Zerone Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile yaşamın bittiği boş dünya içinde kendi yaşam alanınızı kurmak, doğayı tekrar canlandırmaya çalışmak ve hayatta kalmaktır. Keşfetmeniz gereken bölgeler, detaylı craft sistemi, onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor. Green Project v1.3.3 sürümünde kadın karakter, yeni eşyalar ve canlılar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Green Project Play Store’da 23.95TL’dir. STEAM üzerinde de bulunmaktadır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Green Project v1.3.3 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, green project 1.3.3 android, green project 1.3.3 apk, green project 1.3.3 full apk, green project android, green project android indir, green project apk, green project apk download, green project apk indir, green project full apk, green project mobile, green project mobile game


Download Green Project v1.3.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like